קלפי שונרא

כל אחד יכול להשתמש בהם על מנת ליצור תקשורת טובה יותר, והם מתאימים לשיחות ומפגשים מכל סוג ולכל מטרה. לשיחות קלות או מורכבות, בנושאים יומיומיים או כאלה שנפגשים בהם לעיתים רחוקות, עם המשפחה, החברים ובעבודה.

מצורפים לנוחותכם גם סרטוני הדרכה קצרים וגם סרטון הדרכה מלא. 

את כל סרטוני ההדרכה תוכלו למצוא בדף היוטיוב של שונרא.

הקלפים מתאימים לעבודה אישית, לשיחה חברתית או זוגית, לשיחה בין הורים לילדים וכמובן ככלי עבודה למאמנים אישיים, מטפלים, מורים, גננות, אנשי חינוך ומנחי קבוצות. באמצעות הקלפים ניתן להגיע לאינסוף כיווני מחשבה בשיטות עבודה מגוונות ומרתקות. עבודה עם הקלפים מגלה רבדים שונים של דפוסי חשיבה, התנהלות, שפה, כוחות מקדמים ורצונות.

לנוחותכם, צירפנו גם מפות לעבודה עם הקלפים. המפות מאפשרות שיחה בנושאים ממוקדים, וניתן לעבוד איתן עצמאית או עם מאמן או מטפל.

תקשורת ברורה ויעילה יותר – בבית ובעבודה

  • בכל פעם שרצית להיכנס לבוס לבקש העלאה וקיבלת רגליים קרות.
  • בכל פעם שישבת עם לקוח ובמקום לזקק את הדרישות שלו מצאת את עצמך פי 2 יותר מבולבלת. בכל פעם שרצית לנהל שיחה רגישה עם הילדים שלך אבל לא ידעת מאיפה להתחיל.
  •  בכל פעם רצית איזשהו כלי עזר. משהו שיכול לקדם את השיחות האלה.

כל סיטואציה כזאת יכולה להיות בהירה יותר, ממוקדת יותר ויעילה יותר - אם תעצרי לרגע ותחדדי את יכולות התקשורת שלך. כל מה שאת צריכה זה את הכלי המתאים.

להלן סרטון הדרכה מלא לשימוש בקלפים


 איך קלפי שונרא ישפרו את איכות התקשורת שלך?

- יסייעו במיקוד ובהירות בשיחות

- יפתחו אפיקי חשיבה חדשים

- יאפשרו תקשורת זורמת ומקדמת במצבים שבהם השיחה פחות זורמת

- יתנו כלים לשיחה בנושאים רגישים או מורכבים

הצוות שלנו מקיים סדנאות לעבודה עם הקלפים, לארגונים ולקהל הרחב, בכל רחבי הארץ.

את הקלפים ניתן לרכוש בכל אחד מהקורסים והסדנאות שלנו או באמצעות הנציגים שלנו, הפרוסים בכל רחבי הארץ וכמובן שגם בראש הדף יש קישור לקניית ערכות הקלפים. בנוסף, ניתן לקבל את הקלפים בדואר רשום, באריזה המגנה על הקלפים, ובעלות משלוח סמלית.

מפות העבודה עם הקלפים

המפות מציעות שאלות וקווים לשיחה. אתם מוזמנים להעמיק בשאלות, להרחיב אותן ולפתח את קווי המחשבה שלכם ושל הלקוח שלכם. אנו ממליצים להדפיס כל מפה ולצפות אותה בלמינציה. כך ניתן לעשות במפות שימוש חוזר וגם לשמור על איכות הסביבה. להלן 3 דוגמאות למפות העבודה של שונרא. להורדת המפה ולצפייה בגודל מלא לחצו על המפה.